MultiVolt 36V

DS36DAWRZ Accu boorschroefmachine - 36 V / 2.5Ah / 138 Nm

DS36DAWRZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/2.5Ah.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/Brushless.gif
I zeer compact I hoogste aandraaimoment in zijn klasse I koolborsteloze motor I RFC functie I snelspanboorhouder I zeer hoge boorsnelheid I aluminium tandwielhuis I standaard 2 accu's I 22 standen instelbaar I soft grip I accu indicator I led verlichting I riem haak I oplaadtijd 32 min.
Bestelnummer DS36DAWRZ
Capaciteit hout (mm) 102
Capaciteit staal (mm) 16
Capaciteit machineschroeven (mm) 6
Max. aandraaimoment (Nm) 138
Capaciteit boorkop (mm) 1.5 - 13
Toerental onbelast laag (min.) 0 - 500
Toerental onbelast hoog (min.) 0 - 2.100
Batterij capaciteit (Ah) 2.5
Batterij voltage (V) 36
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 32
Batterij (type) BSL36A18
Oplader (type) UC18YSL3, 220 V, 50/60 Hz
Motor zonder koolborstels
Lengte (mm) 204
Gewicht (kg) 2,7
Artikel
*53  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
*601  
310331 DEPTH GAUGE
*601  
303709 DEPTH GAUGE
*53  
372121M BATTERY BSL 36B18 (USA.CAN)
*53  
372118 BATTERY BSL 36A18 (THA)
*2  
339721 DRILL CHUCK 13VLRX-N (NEW 339723)
*2  
339723 DRILL CHUCK 13VLRY-N (NEW 752065 )
*2  
339724 DRILL CHUCK 13VLRY-N (W/O CHUCK WRENCH)
1  
370909 SEAL LOCK FLAT HD. SCREW M6X25 (LEFT HAND) NEW
3  
372222 GEAR BOX ASS'Y
4  
339736 RETAINING RING FOR D30 SHAFT NEW
5  
339740 CLUTCH DIAL NEW
6  
339741 METAL NEW
7  
339743 SPINDLE NEW
8  
339744 CLICK SPRING NEW
9  
339745 NUT NEW
10  
339746 SPRING NEW
11  
339747 THRUST PLATE NEW
12  
339748 STOPPER NEW
13  
331886 STOPPER SPRING
14  
372224 FRONT CASE NEW
15  
371796 SLEEVE NUT M8 NEW
16  
371795 SLEEVE CAP NEW
17  
333539 PIN SET (6 PCS.)
18  
328717 WASHER (B)
19  
339752 LOCK RING NEW
20  
319744 ROLLER
21  
339753 RING GEAR NEW
22  
339754 CARRIER NEW
23  
339774 PLANET GEAR (B) SET NEW
24  
331892 WASHER (A)
25  
372226 SHIFT DOG NEW
26  
331895 SCREW SET D2 (2 PCS)
27  
339755 SHIFT ARM NEW
28  
372225 REAR CASE
29  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
30  
305490 TAPPING SCREW D4X30 (W/FLANGE) BLACK
31  
339757 PINION (C) NEW
32  
339758 SLIDE RING GEAR NEW
33  
339759 PINION (B) NEW
34  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
35  
334441 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
36  
339760 FIRST RING GEAR NEW
37  
339761 WASHER (B) NEW
38  
339762 MOTOR SPACER NEW
39  
361070 ROTOR PINION SET NEW
40A  
373160 HOUSING (A).(B) SET
41  
373161 WIRING ASS'Y
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
372229 HOOK NEW
44  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
45  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
46  
306952 STRAP (BLACK)
47  
370151 DC-SPEED CONTROL SWITCH
49  
372228 BATTERY TERMINAL NEW
50  
339768 PUSHING BUTTON
51  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
52  
NAME PLATE
54  
373221 CAUTION PLATE
60  
BRAND LABEL
501  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
502  
371797 SIDE HANDLE DS/DV/18DBL2/DBXL SINCE 10.2016 (OLD 339770)
503  
329897 BATTERY COVER
504  
983006 + DRIVER BIT NO.2 65L
505  
339778 CASE
506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE
509  
336474 HINGE
510  
339776 INNER TRAY DS14/18DBL2 DV14/18DBL2 HSC NEW AUG
602  
370651 SCREW SET M4