MultiVolt 36V

G3613DAWRZ Accu haakse slijpmachine - 36 V / 2.5 Ah / 125 mm

G3613DAWRZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/spindelblokkering.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/aanloopstroombegrenzing.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/Li-ion.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/2.5Ah.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/Brushless.gif
compact en lichtgewicht I smalle greep I koolborsteloze motor I lepelschakelaar I electronische rem, stopt binnen 2 seconden I hoge, snelle slijpsnelheid I variabele snelheid I kickback en overbelastingsbeveiliging I herstartbeveiliging I aanloopstroombegrenzing I vervangbare filters minimaliseren schade veroorzaakt door het binnendringen van vreemde voorwerpen in de motor I anti-vibratie zijhandgreep I accu indicator I standaard 2 accu's I oplaadtijd 32 min
Bestelnummer G3613DAWRZ
Slijpschijf ∅ (mm) 125
Opname spindel (inch x UNF) M14
Toerental onbelast (min.) 3.000 - 9.500
Batterij voltage (V) 36
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 32
Batterij (type) BSL36A18
Oplader (type) UC18YSL2
Motor zonder koolborstels
Motorrem
Aanloopstroombegrenzing
ACS (automatic control system)
Triaxiale vibratiewaarde (ah) m/s² 5,9
Greepdiameter (mm) 146
Lengte (mm) 358
Gewicht (kg) 2,8
Artikel
1  
328643 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D4X23 (BLACK)
2  
301944 PUSHING BUTTON
3  
338332 GEAR COVER ASS'Y NEW
4  
309191 SPECIAL NUT M6
5  
338337 BALL BEARING 608S NEW
6  
334940 GEAR COVER ASS'Y
7  
361075 ROTOR ASS'Y
8  
607VVC BALL BEARING 607VVC2PS2L
9  
340986
10  
301943 LOCK PIN
11  
939542 RETAINING RING FOR D12 (10 PCS)
12  
334942 SLOTTED HD. SCREW M4 (SEAL LOCK)
13  
6001DD BALL BEARING 6001DDUCMPS2S (OLD 980925)
14  
372126 FELT PACKING NEW
15  
372123 PACKING GLAND NEW
16  
307127 SEAL LOCK SCREW (W/SP. WASHER) M4X12
17  
372183 FRINGER NEW
18  
371672 SLEEVE (B) NEW
19  
371673 BELLEVILLE SPRING (B) NEW
20  
371674 SUPPORT BODY (B) NEW
21  
373074 SPINDLE (C)
22  
316107 HEX. HOLE BOLT M5X20 (W/WASHERS) (OLD 900162-05020)
24  
337231 WHEEL GUARD ASS'Y NEW
25  
371677 WHEEL WASHER (C) NEW
26  
316822 D. C. WHEELS 125MM A36Q (25 PCS.)
27  
339579 WHEEL NUT M14 NEW
28  
338338 GEAR AND PINION SET NEW
29  
372105 HOUSING (A).(B) SET
30  
314428 SLIDE KNOB
31  
BRAND LABEL
32  
372107 FILTER (A)
33  
MV LABEL (A)
34  
372106 SLIDE BAR
35  
NAME PLATE
36  
372108 FILTER (B)
37  
MV LABEL (B)
38  
338869 PIN
39  
987105 O-RING (S-10)
40  
372109 DIAL
41  
371750 BATTERY BSL 36A18 (EUROPE.AUS.NZL)
501  
938332Z WRENCH
502  
336865 SIDE HANDLE (VIBRATION-ABSORBING) (OLD 325496)
503  
329897 BATTERY COVER
504  
CHARGER (MODEL UC 18YSL3)
505  
944458 HEX. BAR WRENCH 4MM
506  
372211 PLASTIC CARRYING CASE NEW
507  
337108 CASE ASS'Y (STACKABLE)
508  
336472 LATCH
509  
336473 HANDLE
510  
336474 HINGE
511  
373070 INNER TRAY