Boor-schroefmachines 18V - 36V

DS18DSDLWPZ Accu boor- schroefmachine - 18 V / 5.000 mAh / 92 Nm

DS18DSDLWPZ
/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/rechts_en_links_draaiend.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/electronic.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/batterijen_recyclen.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/li-ion.gif/templates/hitachi-powertools-nl/image/icons/producticons/5.0ah.gif

| snelspanboorhouder met vergrendeling | standaard 2 accu’s | hoogste aandraaimoment in zijn klasse | sterk aluminium tandwielhuis | vervangbare koolborstels van buitenaf | traploos regelbaar toerental | 22 standen instelbaar | soft grip | accu indicator | verstelbare riem haak | led verlichting | oplaadtijd max. 75 min.

Bestelnummer DS18DSDLWPZ
Capaciteit hout (mm) 65
Capaciteit staal (mm) 13
Capaciteit machineschroeven (mm) 6
Capaciteit houtschroeven (mm) 8 x 100
Max. aandraaimoment (Nm) 92
Capaciteit boorkop (mm) 13
Toerental onbelast laag (min.) 0 - 350
Toerental onbelast hoog (min.) 0 - 1.600
Batterij capaciteit (Ah) 5.0
Batterij voltage (V) 18
Batterij samenstelling Li-ion
Batterij oplaadtijd (min.) 75
Batterij (type) BSL1850
Oplader (type) UC18YFSL, 220 V, 50/60 Hz
Motorrem
Lengte (mm) 228
Gewicht (kg) 2,1
Standaard toebehoren 2 accu's, 1 oplader, 1 kruiskopbit nr. 2, 1 zijhandgreep, 1 HSC II
Artikel
1  
330588 SPECIAL SCREW M6X27 (LEFT HAND)
2  
323898 DRILL CHUCK 13VLRL-N (W/O CHUCK WRENCH)
3  
334473 TAPPING SCREW (W/SP. WASHER)D3X20(BLACK)
4  
334429 COVER (A)
5  
334430 GEAR BOX ASS'Y
6  
334431 DIAL HOLDER (A)
7  
331881 NUT
8  
334432 SPRING (A)
9  
334433 THRUST WASHER
10  
334434 FRONT CASE
11  
333516 CLICK SPRING
12  
333539 PIN SET (6 PCS.)
13  
331909 WASHER (A)
14  
331903 LOCK RING (A)
15  
331888 NEEDLE ROLLER SET (6PCS.)
16  
331904 LOCK CAM
17  
333517 CARRIER
18  
333518 PLANET GEAR (C) SET (5 PCS.)
19  
333519 RING GEAR
20  
331892 WASHER (A)
21  
331893 REAR CASE
22  
331894 SHIFT ARM
23  
330579 SCREW SET D2X3.5 (2 PCS.)
24  
320087 SCREW SET M3X12 (4 PCS.)
25  
331897 PINION (C)
26  
333520 PLANET GEAR (B) SET (4 PCS.)
27  
333521 SLIDE RING GEAR
28  
335296 STOPPER (A)
29  
333523 STOPPER SPRING
30  
333524 PINION (B)
31  
331926 NEEDLE BEARING SET (4 PCS.)
32  
334441 PLANET GEAR (A) SET (4 PCS)
33  
334435 FIRST RING GEAR
34  
322988 WASHER (B)
35  
331902 MOTOR SPACER
36A  
360975 ARMATURE & PINION SET 18V (OLD 360930/360657)
37  
334442 MAGNET
38  
334436 BRUSH BLOCK
39  
999054 CARBON BRUSH 5X6X11.5 (1 PAIR)
40  
319918 BRUSH CAP
41  
334440 HOUSING (A+B) SET
42  
327001 TRUSS HD. SCREW M4 (BLACK)
43  
332824 HOOK
44  
327002 LOCK NUT M4 (BLACK)
45  
328644 PACKING
46  
334438 CONTROLLER TERMINAL SET
47  
334443 FERRITE CORE
48  
331907 PUSHING BUTTON
49  
334267 SHIFT KNOB (OLD 333527)
50  
333640 DC-SPEED CONTROL SWITCH (OLD 322994)
51  
313687 TAPPING SCREW (W/FLANGE) D3X16 (BLACK)
53  
306952 STRAP (BLACK)
* 54  
330068 BATTERY BSL 1830 (EUROPE,AUS,NZL)
* 54  
334421 BATTERY BSL 1840 (EUROPE,AUS,NZL)
501  
323230 CASE
502  
CHARGER (MODEL UC 18YRSL)
502  
CHARGER (MODEL UC 18YML2)
504  
331906 SIDE HANDLE
505  
329897 BATTERY COVER
506  
336471 CASE ASS'Y (STACKABLE)
507  
336472 LATCH
508  
336473 HANDLE
509  
336474 HINGE
510  
336475 INNER TRAY
* 601  
303709 DEPTH GAUGE
* 601  
310331 DEPTH GAUGE